1678894695962

تیم ما با رهبر استاد اقبالی از ابتدای سال 1401، پس از پنج سال تحقیق و بررسی، فعالیت خود را بصورت رسمی در پلتفرم اینستاگرام آغاز کرد تنها صفحه ای که استاد اقبالی در آن بصورت حرفه ای فعالیت خود را آغاز کرد تحت عنوان thirdeye313 بوده و پیج ها و صفحه هایدیگری که به نام ایشان یافت میشود، و یا ویدیو هایی از ایشان که در سایر صفحات و پلتفرم ها وجود دارد، مربوط به صاحب همان صفحه است.

تمام امتیاز این آگاهی ها به شخص استاد محسن اقبالی تعلق دارد و هرگونه انتشارآن محفوظ است و وکلای حقوقی ما پیگرد قانونی میکنند.

تنها و تنها در این وبسایت اصل دوره ها وجود دارد و شیوه استفاده از آن نیز متفاوت است. تمامی پرداخت ها بصورت آنلاین میباشد.

بیشتر بدانید

داستان تولد من

ما گروهی هستیم که همواره اولویت ما این بوده که مردم فارسی زبان بتوانند درون و مرکز آگاهی متافیزیک را درک کنند.

آگاهی های متافیزیکی به دو دسته کلی تقسیم میشود: بعد بیرونی این آگاهی ها و بعد درونی این آگاهی ها. 99 درصد افرادی که به حوزه متافیزیک ورود میکنند، در بعد بیرونی این آگاهی هابه سر میبرند و فقط عده کمی میتوانند به بعد درونی این آگاهی ها دست پیدا کنند.

بعد درونی این آگاهی ها شامل حالتی است که در آن فرد با این آگاهی ها یکی شده و میتواند تمام قسمت های زندگی اش را بهتر کند مثلا میتواند با استفاده از نیروهای متافیزیکی خود، فرد شگفت انگیز را برای رابطه عاطفی جذب کند یا میتواند از یک راه بسیار ساده مبلغ بزرگی پول بسازد، و یا میتواند با یک نگاه، و یا جاری سازی تمرکز روی یک نفر اخلاق آن فرد را تغییر دهد و حتی عصبانی ترین افراد را تبدیل به فردی آرام و مهربان کند. 

اینگونه افراد یک درصد علاقمندان به متافیزیک را تشکیل میدهند.

گروه ما که متشکل از افرادی فرهیخته می باشد که هر کدام در قسمتی کار میکنند و رهبری این مجموعه به عهده محسن اقبالی استاد این مجموعه و سر دبیر مجله متافیزیک 313 می باشد. هدف گروه ما این است که شما را از لایه بیرونی به بعد درونی آگاهی های متافیزیکی ببرند.

به زبان ساده تر، در جامعه فارسی زبان و در شبکه های اجتماعی قریب به 3 میلیون نفر پیرو آگاهی های متافیزیکی هستند اما آیا همه توانسته اند نتایج دلخواه خود را بگیرند؟

چیزی که ما به دنبال آن هستیم این است که اگر عدد جفتی در طول روز مشاهده میکنید، تبدیل به یک ایده پولساز و یا گشوده شدن راهی برایتان شود، اگر یک همزمانی برایتان خیلی عجیب است، تبدیل به یک الهام شود و در یک کلام زندگی شما هر روز و در همه جهات بهتر و بهتر شود. 

ما سعی کردیم که برای افرادیکه در علم متافیزیک تازه وارد و سر درگم  هستند، اطلاعاتی را بصورت رایگان تهیه کنند و افرادیکه میخواهند به مراحل بالاتر و تخصصی تر متافیزیک را فراگیری کنند، مراحل آکادمیک تحت عنوان دوره هایی مانند دوره پاکسازی (مقدماتی)، فعالسازی چشم سوم (پیشرفته) تهیه کرده ایم این دوره ها، شما را برای رویارویی با شگفتی های بعد پنجم زمین جدید آماده میکند.

اگر آماده اید تا از قسمت های ناشناخته وجود خود پرده برداری کنید وبتوانید از هاله و الهامات، قدرت شهود، چاکرای تاج و چشم سوم، قدرتهای منتال و سایر ابعاد وجودی خود پرده برداری کنید، و وارد دسته ابر انسانهای عصر آکواریوس شوید، از همین حالا شروع کنید و ثبتنام خود را در سایت بصورت کاملا جدی انجام دهید و نشانه خود را دنبال کنید …

هدف ما
کیفیت بی نظیر آگاهی ها

به جرات میتوان گفت نتایج تحقیقات تخصصی علم متافیزیک استاد اقبالی، در جایی یافت نمیشود و در زمینه آگاهی، نتایج ایشان اصلا قابل مقایسه با هیچکس در هیچ کجای جهان نیست.

بهترین محتوای موجود در علم متافیزیک

ما همه روزه و بی وقفه در حال بهتر شدن هستیم با هدف بهبود آگاهی و انتقال آنها به شما عزیزانی است که سعی در بهتر زندگی کردن و سعادت در این عالم مادی و جهان معنوی را دارید.

کسب رتبه یک علم متافیزیک

به لطف خدا و تلاش ما، به زودی آوازه حضور ما به گوش جهانیان خواهد رسید.

ایده های نو

تیم ما هر روز در حال کوشیدن برای تکامل بهتر شدن است و به زودی ایده های ما، در سطح جهانی، اسقتبال خواهد شد  و درآن روز، شما عضوی از بزرگترین و معروف ترین خانواده متافیزیکی جهان هستید.

افتخارات ما
1000+

ساعت آموزش تخصصی

5سال

سابقه تحقیقات استاد

2982

نتایج بی نظیر دانش پذیران

3000+

دانش پذیر در سنین مخالف